ben seni çıplak seviyorum sevgilim lütfen giyinme

günaydın. bende göz var bence; o yüzden mutlu olamıyorum. gözümün üstünde de kaş var. bundan ala kusur olmaz. tanrı demiş ki, kullarım demiş, kalplerindeki kötülükleri demiş, söze ve eyleme dökmedikleri sürece ben onlardan hoşnut olurum demiş. sanki böyle bir şey mümkünmüş gibi! peygamber mi demişti yoksa bunu? neyse, bu önemli değil, konuyu bağlamından çıkartmaz bu detay. sözünün veya herhangi bir fiilinin-bu fiil fiilsizlik şeklinde de olabilir, yani şunun gibi mesela: haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandırdaki gibi- kalbindeki kötülüğün tezahürü olduğunun farkında olmadan yaşayıp etrafındakilere ya da etrafında olan bitene “siktir” demek yerine sessiz sessiz fenalık edeni ne yapacağız ey tanrı? aldatmak fiili doktor, susarak da işlenir; şöyle olur misal: bilinçli olmayan narsistler vardır, yani bir insan narsist olduğunu bilmeyerek de narsist olabilir, narsist olduğunu bilmedi diye kişinin bünyesini terk etmez narsistlik. yazma isteğimin geldiği saate fuck, giyinip çıkmam lazım. bunu konuşalım doktor. bende de olabilir tabi narsisistik kişilik bozukluğu, arada gözden geçiriyorum kendimi fakat gözümün derecesi yetmiyorsa göremiyor olabilirim bozukluğumu. biraz da sen bak bakalım, gözümün üstünde mi kaşım? fikrim piç oldu doktor, narsistin ve narsisizmin allah ile irtibatını kuramadım mecburiyetlerimin dayatması yüzünden!

ne demiş cemal süreya tam bu noktada?
keşke demiş, keşke yalnız yaradandan ötürü sevseydim seni demiş.

yahu tabi ki bir şey borçlu değilsin bana seni sevdiğim için, ben başka bir etik meseleyi didikliyorum şu an.
benim ağzım bozuktur doktor, kalbim değil; ben gelene gidene siktir çekerim fakat kimseyi aldatmam. aldatmak şeytan icadıdır. şeytan tanrı’nın oğludur. tanrı bile şeytan yaratıyor düşünebiliyor musun! şeytan yaratmaya ihtiyaç duyuyor! hayır, neyin inadında ki tam olarak? kime, neyin tribini atmakta? düello mu lazımdı tanrı’ya acaba? hele durun, ben bir şeytan yaratayım da, bakalım onu mu dinleyecekler, beni mi; onu mu sevecekler, beni mi restleşmesine girişen bir tanrı ile karşı karşıyayız yani.

şu an tıkandım, duruşma baskısı altındayım çünkü. geçim derdi hayal gücünün katili doktor. içimde çok sevgi var ve ben bununla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum doğru reseptör bulamadığımdan. şu an tüm adliyelerin yıkılmasını istedim, lanet olsun.

#tövbeestağfurullah

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s